امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58516
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار امیری در مراسم جشن مهر و دانش که در دبستان ندای اسلام برگزار شد، اظهار داشت: نظم و انضباط اساس زندگی فردی و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار امیری در مراسم جشن مهر و دانش که در دبستان ندای اسلام برگزار شد، اظهار داشت: نظم و انضباط اساس زندگی فردی و اجتماعی است و بدون این دو فاکتور، هرگز در زندگی خود موفق نخواهیم بود.

وی نظم و انضباط را یکی از خصایص افراد موفق در جامعه برشمرد و افزود: عدم رعایت نظم در جامعه به تضییع حقوق خود و دیگران منجر می‌شود.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را یکی از نمادهای نظم اجتماعی برشمرد و با اشاره به عدم رعایت قانون از سوی برخی رانندگان و عابران پیاده گفت: این امر موجب می‌شود جامعه به حیات خود ادامه نداده و زندگی افراد آسیب پذیرتر شود.

وی هدف از همکاری دانش آموزان به عنوان همیاران با پلیس را برگرفته از نقش آموزشی آنان در جامعه عنوان کرد و گفت: طبق تحقیق انجام شده از سوی دانشگاه شهید بهشتی با عنوان «تاثیر تذکر همیار پلیس به افراد جامعه»،  تذکر همیاران پلیس موجب کاهش 17 درصدی تخلفات راهنمایی و رانندگی در بین خانواده‌های دانش آموزان شده است.

امیری با اشاره به این که امروز روز بی حادثه نامگذاری شده تصریح کرد: برای داشتن روز بی حادثه باید رعایت قانون و نظم را از همین امروز آغاز کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها