امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58526
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این صورتجلسه در مراسمی و با حضور مقاماتی از ایران و تونس به امضاء محمد علی نجفی و جمال قمره رسید.

در مراسم امضای این صورتجلسه علاوه بر وزیر گردشگری تونس، خالد الزیتونی سفیر این کشور در ایران و جمعی از مقامات تونسی و مدیران حوزه گردشگری جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

در مراسم امضای صورتجلسه چهارمین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری ایران و تونس دو طرف بر توسعه و تقویت گردشگری بین جمهوری اسلامی ایران و تونس تاکید کردند.

هیات تونسی متشکل از وزیر گردشگری ، مدیر همکاری های بین المللی، مدیر آموزش، مدیر بازاریابی، نماینده وزارت بهداشت و تعدادی از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری این کشوراز روز جمعه 12 مهر به منظور بررسی راهکارهای توسعه و تقویت گردشگری با جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر کرده است  که مهمترین برنامه سفر کاری هیات تونسی به ایران دیدار با محمد علی نجفی و امضای صورتجلسه چهارمین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری ایران و تونس است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها