امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58546
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی «برزین ضرغامی» را به سمت «مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی «برزین ضرغامی» را به سمت «مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران» منصوب کرد.
در حکم علی جنتی آمده است:

نظر  به مراتب علمی، سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعـالی به موجب این ابلاغ به سمت  «مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران» منصوب می­‌شوید.

امید می­‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره ­گیری از کلیه ظرفیت­های موجود  و  نیروهای کارآمد و فرهیخته در جهت رشد فضائل اخلاقی، اعتلای فرهنگ و هنر ایران و اسلام موفق و مؤید باشید.

مقتضی است در جهت استفاده از فضای فرهنگی، فرهنگسراها و سایر امکانات فرهنگی و هنری همکاری نزدیک با شهرداری تهران داشته باشید.

برزین ضرغامی، دارای دکترای جغرافیای سیاسی است و از جمله سوابق وی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی کشور، معاون فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی کشور،

مدیر کل مرکز فعالیت های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو هیات مدیره و معاون موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران، مدیر عامل خانه اندیشمندان، دبیر و عضو شورای سیاست گذاری کتاب شهرداری تهران.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار