امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58550
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد الهیاری فومنی دبیر بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از تشکیل ستادهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد الهیاری فومنی دبیر بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از تشکیل ستادهای استانی خبر داد و گفت: در این دوره از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، دبیرخانه تمرکز بیشتری بر فعالیت های استانی خواهد داشت و  ستاد‌های استانی این رویداد در استان‌ها و با محوریت استانداری و دبیری مدیر کل ارشاد استان ها تشکیل می‌شود.

به گفته وی، جلسات هفته کتاب در استان‌ها با همکاری استانداری‌ها و مدیریت مدیر کل ادارات فرهنگ و ارشاد استان‌ها و با حضور سایر نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر این که در بیست و یکمین دوره هفته کتاب ستادهای استانی فعال تر خواهند بود، اظهار کرد: امیدواریم شاهد برپایی هفته کتاب با هم‌افزایی، همدلی مناسب و هماهنگی در اجرای برنامه‌ها باشیم.

سال گذشته نیز ستاد برگزاری هفته کتاب در 31 استان کشور تشکیل شد و شاهد برگزاری برنامه های متنوع از سوی مراکز استانی بودیم.

امسال نیز اخبار، رویدادها و فعالیت‌های هفته کتاب استان‌ها از طریق ستاد اطلاع رسانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آبان‌ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار