امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58562
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 56
سیدسعید زمانیان دهکردی نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

سیدسعید زمانیان دهکردی نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه فردای کمیته امور عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در جلسه این کمیته تصمیم‌گیری نهایی درباره گزینه‌های دادستانی دیوان اتخاذ خواهد شد.

وی در تشریح روند انتخاب گزینه‌های دادستانی دیوان محاسبات گفت: در ابتدا 19 نفر متقاضی حضور در دادستانی بودند که از میان آنها هفت نفر در کمیته انتخاب شدند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: از 7 نفر انتخاب شده در کمیته امور عمومی و دفاعی، 3 نفر برای معرفی به کمیسیون انتخاب شدند که قرار است فردا تصمیم نهایی درباره آنها اتخاذ شود.

وی در همین زمینه گفت: ممکن است کمیته امور عمومی و دفاعی 5 نفر را به عنوان گزینه حضور در دادستانی دیوان محاسبات به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی کند که در نهایت تصمیم‌گیری درباره این موضوع در جلسه فردا اتخاذ صورت می‌گیرد.

پیش‌تر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعلام کرده بود که کمیته عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس سه گزینه علی اسدیان، فیاض شجاعی و فتح‌الله رحیمی را برای معرفی به کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب کرده است که با توجه به گفته‌های عضو این کمیسیون امکان افزایش گزینه‌ها به 5 نفر وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها