امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58565
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 63
ابوالقاسم رئوفیان عضو مجمع نمایندگان ادوار خانه احزاب در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در خصوص آخرین ...

ابوالقاسم رئوفیان عضو مجمع نمایندگان ادوار خانه احزاب در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در خصوص آخرین وضعیت بازگشایی خانه احزاب اظهار داشت: با اعضای معتدل هر دو جناح،‌ صحبت‌هایی داشته‌ایم و تدابیری اندیشیده شده تا بتوانیم با کمک و پشتیبانی وزارت کشور نسبت به تشکیل مجمع و انتخاب اعضای شورای مرکزی بر اساس یک نقشه جدید اقدام کنیم.

رئوفیان با بیان اینکه ما در تمهید مقدمات بازگشایی خانه احزاب هستیم، ادامه داد: در نظر داریم که دایره افراد معتدل را گسترش دهیم؛ البته هر حرکتی یک نقطه آغاز دارد و نقطه شروع کار ما نیز با معتدلین هر دو جناح بوده است.

عضو مجمع نمایندگان ادوار خانه احزاب تاکید کرد:‌ ما در تلاش هستیم طبق سازوکاری همه جانبه در این زمینه اقدام کنیم و در تعامل با وزارت کشور مقدمات برگزاری مجمع که متشکل از دبیران کل، نماینده‌های احزاب و گروه‌های سیاسی است را فراهم کنیم.
 
وی با اشاره به موافقت وزارت کشور برای بازگشایی خانه احزاب، متذکر شد: دلیلی برای مخالفت وزارت کشور وجود ندارد و همه به ضرورت احیای خانه احزاب آگاه هستند.
 
رئوفیان تصریح کرد: قراین نشان می‌دهد که تا قبل از پایان سال، موضوع خانه احزاب به جمع بندی خواهد رسید.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها