امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58566
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 88
رضا مقدسی مدیرعامل خبرگزاری مهر در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از اظهارات اخیر هاشمی ...

رضا مقدسی مدیرعامل خبرگزاری مهر در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه تأخیر در انتخاب استانداران به صلاح مردم و دولت نیست، گفت: برخی افراد خودشان را پدرخوانده دولت می‌دانند و از جایگاه بالاتر به دولت امر و نهی می‌کنند که این رفتارها از سوی هر شخص و یا گروهی که باشد ناپسند است.

وی با تمجید از شیوه انتخاب استانداران با درنظر گرفتن دیدگاه نمایندگان مجلس، خاطرنشان کرد: این روند هماهنگ کمک می‌کند تا افرادی به عنوان استاندار انتخاب شوند که به دور از نگاه‌های سیاسی و حزبی در اندیشه حل مشکلات و رسیدگی به دغدغه‌های مردم باشند.

مدیرعامل خبرگزاری مهر خطاب به دولتمردان یادآور شد: دولت به رویه‌ای که در ایام انتخابات اعلام کرده بود پایبند باشد و بدون توجه به فشارهای سیاسی به انتخاب افرادی در راستای توسعه استان و کمک به مناطق محروم بی‌اندیشد.

مقدسی با بیان اینکه هاشمی باید پاسخگو باشد که انگیزه‌اش از دخالت در امور جاری کشور چیست، خطاب به وی اظهار داشت: آیا شما از دولت انتظاری فراتر از وظایف قانونی و رسیدگی به مشکلات مردم دارید یا به دنبال همان روندی هستید که در انتخاب رئیس‌ دانشگاه آزاد بدان پایبند بودید.

وی در پایان اظهار داشت: در استان‌‌ها باید با هدف خدمت به مردم و پیگیری مشکلات آنها امور اجرایی دنبال شده و هر نگاهی که خلاف این باشد محکوم خواهد بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار