امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58582
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 48
«امین سالاری» یکی از حافظان و اساتید قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری ...

«امین سالاری» یکی از حافظان و اساتید قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری جلسات ثابت و محوری حفظ قرآن گفت: پیش از پیشنهاد برگزاری این جلسات من کلاس‌هایی برای تشویق و ترغیب افراد در جهت حفظ قرآن در استان هرمزگان برگزار می‌کردم با این تفاوت که این جلسات در مکان متمرکزی برگزار نمی‌شد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جلسات محوری حفظ قرآن نقش بسزایی در ترویج فرهنگ حفظ در بین افراد دارد، اظهار داشت: من حدود یک ماه است که با حضور نزدیک به 25 قرآن‌آموز جلسات محوری و ثابت حفظ قران را در یکی از مساجد استان برگزار می‌کنم که در این جلسات افرادی با سنین مختلف شرکت می‌کنند.

سالاری با بیان اینکه برای هر فرد بنا بر استعداد و محفوظاتش برنامه‌ای نوشته‌ام، تصریح کرد: در این جلسات افراد با استعدادهای گوناگونی حضور دارند به طوری که از حافظ هشت جزء قرآن تا فرد مبتدی در این جلسات شرکت می‌کنند بر همین اساس باید آموزش به صورت فردی انجام شود.

برگزاری جلسات حفظ قرآن گامی به سوی آینده‌ای قرآنی است

این حافظ قرآن با اشاره به اینکه در هر جلسه تکالیفی به قرآن آموزان داده می‌شود که در جلسه بعد تکالیف داده شده را باید ارائه دهند، خاطرنشان کرد: استان هرمزگان دچار فقر قرآنی است، به طوری که حافظان قرآن در این استان به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد بنابراین برای رفع این مشکل باید حمایت و بودجه‌ای خاص در نظر گرفته شود.

این جوان حافظ قرآن برگزاری جلسات ثابت و محوری حفظ قرآن را گامی به سوی آینده‌ای قرآنی عنوان کرد و گفت: اگر مسئولان از این جلسات حمایت کنند به طور حتم در سال‌های آینده فعالیت‌های قرآنی قوت خواهد گرفت چرا که توجه به فعالیت‌های قرآنی باعث ترغیب جوانان به این عرصه‌ها خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار