امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58588
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براد فورمن فیلم‌ساز مستقل سینما فیلم «بزرگتر» را براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش جلوی دوربین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براد فورمن فیلم‌ساز مستقل سینما فیلم «بزرگتر» را براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش جلوی دوربین می‌برد. این فیلم در کانادا فیلم‌برداری خواهد شد.

قصه درام شرح حال گونه و غیر متعارف «بزرگتر» درباره جو وایدر چهره سرشناس و مطرح دنیای ورزش بدن سازی کشور کانادا و برادر او بن وایدر است.

بن و جو وایدر کسانی هستند که از آن‌ها به عنوان مدیران و موسسان فدراسیون بین‌المللی بدن سازی و خالق مسابقات بین‌المللی آقای المپیا اسم می‌برند.

براد فورمن «بزرگتر» را بر اساس فیلم مستند شرح حال گونه «برادران پولادین» می‌سازد. این فیلم در سال 2006 به نمایش عمومی در آمد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد.

قصه فیلم «بزرگتر» در دوران بحران و افسردگی اقتصادی آمریکا در دهه بیست میلادی اتفاق می‌افتد و درباره جوانی فقیر و شاگرد اول مدرسه است که وارد دنیای گمنام بدن سازی می‌شود.

تلاش وی برای موفقیت در دنیای بدن سازی، امید به زندگی را در او بیدار می‌کند و این نوجوان تلاش برای خلق یک دنیا و فردای بهتر را آغاز می‌کند.

بزودی این جوان دانسته‌ها و آموخته‌های خود را در اختیار دیگران هم قرار می‌دهد و ورزش بدن سازی را به آن جایی می‌رساند که حق و شایسته آن است.

این جوان جو وایدر است که بزودی در سراسر جهان به صورت یک چهره مطرح در می‌آید و الهام بخش بسیاری از جوانان برای تلاش و ایجاد تغییر در وضعیت زندگی‌شان می‌شود.

استیو لی جونز که سال قبل فیلم سینمایی تلویزیونی شرح حال گونه و تحسین شده «تو جک را نمی‌شناسی» (با بازی آل پاچینو) را تهیه کرد، تهیه کننده اصلی «بزرگتر» است.

هنوز بازیگران اصلی فیلم انتخاب نشده‌اند. ولی اهل فن پیش‌بینی می‌کنند دو بازیگر اصلی فیلم از بین چهره‌های سرشناس دنیای ورزش بدن سازی انتخاب شوند.

براد فورمن این هفته درام دلهره‌آور «فراری فراری» را به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی فرستاد. او چند سال قبل هم «وکیل لینکلن» را ساخت که مدتی قبل از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها