امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58590
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبر فارس «توانا»، برخی از تولیدکنندگان ایرانی _ اسلامی با انتشار گزارش فروش برندهای غربی در کانون پرورش فکری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبر فارس «توانا»، برخی از تولیدکنندگان ایرانی _ اسلامی با انتشار گزارش فروش برندهای غربی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «عرضه «انگری برد» و «باب اسفنجی» در فروشگاه‌های کانون!» خواستار عرضه محصولات فرهنگی با سبک زندگی ایرانی در مراکز کانون شدند.

بعضی از تولیدکنندگان نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی معتقدند که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارای یک هزار مرکز در سراسر کشور است که برای ترویج فرهنگ ایرانی _ اسلامی می‌تواند بخشی از خرید نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر مورد نیاز خود را به تولیدکنندگان ایرانی اختصاص دهد چراکه ظرفیت تولید و عرضه نوشت‌افزار ایرانی به همه مراکز کانون در تولیدکنندگان ایرانی به وفور مشاهد می‌شود.
 در این راستا، سعید حسینی، مدیر مؤسسه «روشنای زندگی» و تولیدکننده برند ایرانی _ اسلامی روشنا می‌گوید: برند «روشنا» امسال به عنوان یک بخش خصوصی، به تولید بیش از 500 نوع نوشت‌افزار با فرهنگ و سبک زندگی ایرانی _ اسلامی پرداخت که همه این محصولات علاوه بر توزیع در سراسر کشور در نمایشگاه و جشنواره «تحریر ایرانی» به مخاطبان عرضه شده است.

وی اضافه می‌کند: نه تنها برند «روشنا» بلکه همه تولیدکنندگان نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی به سهولت خواهند توانست لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان ایرانی را طبق فرهنگ بومی تولید و در سراسر مراکز کانون توزیع کنند.
 حسینی ادامه داد: عرضه نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی در مراکز و فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منوط به درخواست و استقبال مسئولان کانون از این نوع محصولات است.

بر اساس این گزارش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با خرید و توزیع مناسب نوشت‌افزارهایی از تولیدکنندگان ایرانی _ اسلامی می‌تواند هم به تولید ایرانی و هم به ترویج فرهنگ و سبک زندگی ایرانی _ اسلامی به نسل جوان و نواندیش کشور کمک شایانی کند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار