امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58595
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 88
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه طولانی شدن انتخاب استانداران به صلاح دولت و مردم نیست، گفت: دیروز در دیدار با وزیر امور خارجه به وی گفتم که دولت باید خودش باشد زیرا مردم به این دولت رای داده‌اند.

وی اضافه کرد: نباید شاهد باشیم که هر کس در پشت صحنه بگوید که ما هستیم و تاثیر‌گذاریم زیرا چنین فضایی به نفع دولت نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت با بیان اینکه انتظار مردم این است که دولت در قبال رویکرد‌ها تصمیم‌گیر باشد، خاطرنشان کرد: در بعضی مواقع ممکن است برخی بخواهند نظرات خود را به دولت تحمیل کنند که نباید اینگونه باشد.

جعفری با بیان اینکه هر کس بایستی جایگاه، شان و قانون را بشناسد، تصریح کرد: قانون فصل الخطاب است به همین خاطر نباید شاهد باشیم که برخی افراد درباره اقدامات دولت اظهار‌نظر کنند.

وی نقد و راهنمایی را حق افراد دانست اما در عین حال گفت: نقد و راهنمایی با تحمیل خواسته‌ها متفاوت است به همین دلیل نباید شاهد باشیم فردی به دنبال تحمیل نظرات و رویکردهای خود به دولت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها