امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 21
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 586
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 213
جعفر قادری نماینده مردم شیراز و سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1392 کل‌کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

جعفر قادری نماینده مردم شیراز و سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1392 کل‌کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در پاسخ به سؤالی درباره سرنوشت بودجه 92 با ردّ کلیات این لایحه در کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: سه‌شنبه هفته آینده 27 فروردین کلیات این لایحه در صحن علنی مجلس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: در جلسه روز سه‌شنبه هفته آتی پس از سخنرانی نماینده کمیسیون برای بیان دلایل ردّ کلیات این لایحه در جلسه، نماینده دولت در سخنانی به دفاع از کلیات بودجه 92 می‌پردازد، سپس نمایندگان موافق و مخالف کلیات به بیان نظرات و دیدگاه‌هایشان می‌پردازند.

قادری تصریح کرد: در پایان رأی‌گیری درباره کلیات بودجه 92 انجام می‌شود که در صورت تصویب کلیات، لایحه به کمیسیون تلفیق مجدداً ارجاع داده می‌شود و ما بررسی جزئیات را در دستور قرار می‌دهیم و اگر کلیات در صحن هم رأی نیاورد به دولت ارجاع داده می‌شود تا لایحه اصلاح شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها