امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58614
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش فارس، منابع آگاه به هفته نامه فلسطینی المنار گفتند: موشه بوجی یعلون هفته گذشته در دفتر کار خود در وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در تل آویو با دو ...

به گزارش فارس، منابع آگاه به هفته نامه فلسطینی المنار گفتند: موشه بوجی یعلون هفته گذشته در دفتر کار خود در وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در تل آویو با دو تن از مقامات سعودی دیدار کرده است.

این منابع گفت: این دیدار بیش از دو ساعت به طول انجامید و در آن موضوعات مختلف از جمله تقویت روابط بین تل آویو و ریاض در همه زمینه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

این منابع به نقل از یکی از نزدیکان وزیر جنگ رژیم اسرائیل گفتند: کشورهای حوزه خلیج فارس و بخصوص عربستان به دنبال پناهگاه گرم و اطمینان بخشی هستند که آنها را از خطر نزدیکی ایران و آمریکا مصون بدارد و در این میان اسرائیل تنها نامزد برای پناه دادن به حکمرانان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است.

این منابع افزودند: مرحله آتی با رشد روزافزونی در سطح شرکت های امنیتی و شرکت های صنایع نظامی اسرائیل روبه رو خواهیم بود زیرا آنها قرار است محصولات خود را به کشورهای حوزه خلیج فارس بفروشند.

این منابع فاش کردند: یک مقام  سابق اسرائیلی که مالک یک شرکتی امنیتی و نظامی است تماس های خود را با رژیم های عربی حوزه خلیج فارس آغاز کرده است تا برای فروش تسلیحات دفاعی و نظامی ساخت اسرائیل در بازارهای خلیج فارس بازاریابی کند.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها