امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58624
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ این آلبوم موسیقی با اشعاری از مولانا به گویندگی ژاله صادقی از مجریان رادیو و تلویزیون و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ این آلبوم موسیقی با اشعاری از مولانا به گویندگی ژاله صادقی از مجریان رادیو و تلویزیون و خوانندگی حمید خزاعی در دستگاه های «چهارگاه»، «بیات اصفهان»، «بیات اصفهان»، «بیات ترک» و «همایون» در حال ضبط است.

این آلبوم دارای 7 قطعه شامل: «سعادت» در دستگاه چهارگاه، «گنج و رنج»، «بهار آمد» در دستگاه بیات اصفهان، «دیدار» ، «انتظار» در دستگاه بیات ترک، «لیلی و مجنون» و «عاشقی بر من» در دستگاه همایون است.

آلبوم «گنج و رنج» با فضای پر ریتم و پر حرکت در حدود 60 دقیقه توسط گروه موسیقی «میراث» و به همت مرکز موسیقی و کوشش دکتر پیروز ارجمند در حال ضبط است.

آرش قاسمی سرپرست، آهنگساز و تنظیم کننده اثر و داداش زاده ناظر ضبط این آلبوم موسیقی هستند که زیر نظر مهدی اردستانی و مجید فلاح پور در استودیو پژواک حوزه هنری کار ضبط این آلبوم را به عهده دارند.

گروه «میراث» به سرپرستی آرش قاسمی در جشنواره موسیقی خنیاگران که سال گذشته در لرستان برگزار شد، با اجرای قطعه ای از شاهنامه فردوسی رتبه برگزیده خنیاگران را به دست آورد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار