امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58627
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 89
نرگس کلبعلی مسؤل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی ضمن بیان این خبر به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: ...

نرگس کلبعلی مسؤل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی ضمن بیان این خبر به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مجمع تقریب مذاهب اسلامی پس از اتحادیه زنان مسلمان که با موفقیت هم برگزار شد، ادامه همین کار را در دبیرخانه فعال‌شده اتحادیه برای بیست و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی که مصادف با ولادت رسول اکرم، هفدهم ربیع‌الاول برپا می‌شود، ارائه خواهد داد.
این مقام مسئول ادامه داد: در همایش پیشین ده‌ها زن فعال در مسائل زنان از کشورهای اروپایی و کشورهای اسلامی منطقه چون بحرین، عربستان، لبنان، فلسطین و افغانستان و ... حضور داشتند و دیدگاه‌های خود را در حوزه‌های مختلف ارائه کردند.

وی با اشاره به اینکه مقدمات کار دومین نشست اتحادیه زنان مسلمان فراهم شده است، گفت: این نشست به موازات کنفرانس وحدت اسلامی به عنوان بخش خاص برنامه کمیته بانوان با حضور زنان مسلمان و فرهیخته اسلامی امسال با محتوای بیشتری برپا می‌شود.

کلبعلی درباره دیگر فعالیت‌های خود در مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: درحال حاضر در دوازده استان چون سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، ‌کرمانشاه، هرمزگان، خراسان جنوبی و شمالی،‌ گلستان، گیلان، اردبیل و کردستان و ... برنامه کارگاه‌های آموزشی و فرهنگی خانواده متعالی در اسلام به صورت مستمر برپا می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: در این کارگاه‌ها اهداف سبک زندگی اسلامی از منظر مقام معظم رهبری دنبال و در استان‌های ذکر شده فعالیت‌ها با قوت بیشتری انجام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار