امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58632
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 35
علی‌اکبر پورکاوه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات جلسه امروز ستاد تنظیم بازار گفت: ...

علی‌اکبر پورکاوه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات جلسه امروز ستاد تنظیم بازار گفت: کارگروه‌های تخصصی برای کالاهای اساسی تشکیل شده است و این کارگروه‌ها گزارش خود را به ستاد اعلام کردند، تا تصمیم‌گیری‌ها در این خصوص دقیق‌تر و کارشناسی‌تر باشد.
وی افزود: یکی از مباحثی که در جلسه امروز مورد توجه قرار گرفت، تامین و تخصیص ارز برای نهاده‌ها از سوی بانک مرکزی است که این موضوع به نماینده بانک مرکزی اعلام و قرار شد، تامین ارز با سرعت لازم صورت گیرد.
سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت: درخصوص ترخیص‌ کالاهای اساسی و نهاده‌ها از نماینده گمرک خواسته شد، تا سرعت لازم در این خصوص داده شود و همچنین ترخیص کالاها براساس برنامه زمان‌بندی تقاضای استان‌ها باید صورت گیرد.
وی افزود: همچنین برای حمل و نقل نهاده‌ها نیز با نماینده حمل و نقل پایانه‌ها مذاکرات لازم صورت گرفت و قرار شد، تا استان‌هایی که تولید کننده عمده کالاهای اساسی و نهاده‌ها هستند، حمل کالاهای آنها با سرعت بیشتری انجام شود.
پورکاوه گفت: ما به دنبال ثبات قیمت‌ها هستیم و در واقع تمام اقدامهای مدیریتی در راستای ثبات قیمت‌ها است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها