امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58634
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 27
عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ارائه ...

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز هیئت رئیسه پارلمان پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه تقاضای رؤسای هیئت‌های تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد و نیز اعتبارات فرهنگی مبنی بر تمدید شش ماهه مهلت انجام تحقیق و تفحص مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: مقرر شد فعلاً این 2 هیئت تحقیق و تفحص گزارشات‌شان را تا به اینجا تقدیم هیئت رئیسه کنند تا بعداً تقاضای آنان برای تمدید مهلت شش ماهه تحقیق و تفحص مورد بررسی قرار گیرد و تصمیم‌گیری شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه تصریح کرد: در این جلسه همچنین چگونگی هماهنگی‌ها برای رسیدگی به گزارشات ارسالی مجلس به قوه قضائیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ‌مقرر شد کمیته‌ای بین مجلس و قوه قضائیه برای بررسی این گزارشات و تعیین سیکل زمانی برای رسیدگی به گزارشات مذکور تشکیل شود، مصوب شد یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس هماهنگی‌ها را در این زمینه با قوه قضائیه انجام دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها