امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58636
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 61
مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به ...

مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به اظهار‌نظر اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه طولانی شدن انتخاب استانداران به صلاح مردم و دولت نیست، گفت: هاشمی رفسنجانی به یک وضعیت روحی و شخصیتی رسیده است که در این وضعیت تشخیص خودش را معیار و ملاک حق، اعتدال و انصاف می‌داند.

وی با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی درباره امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: این اقدام نشان می‌دهد که وی حالتی پیدا کرده که هر امری را که با خودش موافق بود آن را درست می‌داند و به آن امر کند و اگر چیزی را نپسندید آن را خلاف دانسته و دیگران را نیز از آن نهی می‌نماید.

کوچک‌زاده چنین اظهار‌نظر‌هایی را توهین به صدها خدمتگزار به مردم در دولت دانست و افزود: ممکن است فردی به دوستش مشورت دهد اما اگر فردی دست‌نشانده او باشد با وی با زبان امر و نهی صحبت می‌کند که این لحن صحبت وهن شخصیت رئیس‌جمهور منتخب مردم است و شان او را خدشه‌دار می‌کند.

کوچک‌زاده در پایان به تغییرات در راس دانشگاه آزاد اشاره کرد و یادآور شد: هاشمی رفسنجانی به هیچ فردی، غیر از افرادی که صد در صد تابع نظرات او باشند رضایت نمی‌دهد و از سوی دیگر سعی دارد که این روحیه را به مردم نسبت داده و طوری وانمود کند که از زبان آنها سخن می‌گوید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها