امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58640
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، غلامحسین دارایی در همایش همیار پلیس و تجلیل از نمونه‌های ترافیکی استان قزوین که ظهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، غلامحسین دارایی در همایش همیار پلیس و تجلیل از نمونه‌های ترافیکی استان قزوین که ظهر امروز در سالن قائم شهرداری منطقه 2 قزوین برگزار شد، اظهار کرد: شعار ناجا در سال جاری «اقتدار پلیس در سایه قانون‌مداری و روزآمدی» است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار پلیس در هر کشوری به عملکرد نیروهای مسلح آن کشور بستگی دارد، افزود: مردم جامعه نیز انتظار دارند نیروهای پلیس نیروهایی مقتدر باشند.

این مسئول با بیان اینکه در اختیار داشتن امکانات و منابع انسانی از عوامل مهم در اقتدار پلیس است، اضافه کرد: نیروهای پلیس در سطح کشور نیروهایی مقتدر هستند.

جانشین فرمانده ناجا استان قزوین عنوان کرد: همان‌گونه که ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون اینکه امکانات مجهزی در اختیار داشته باشند و فقط با اتکا به نیروی‌انسانی کارآمد در برابر نیروهای بعثی ایستادگی کردند، در بقیه شرایط نیز چنین هستند.

این مسئول با اشاره به آمار بالای تماس مردمی با پلیس 110 گفت: آمار بالای تماس‌های مردمی با 110 نشان از این مهم دارد که مردم پلیس را امین خود می‌دانند.

جانشین فرمانده ناجا استان قزوین افزود: در6 ماه نخست سال جاری بیش از 100 هزار تماس تلفنی با این سامانه برقرار شده که بیشتر آنها عملیاتی شده است.

دارایی اضافه کرد: 30 درصد از تماس‌های مردم با سامانه 197 مربوط به تقدیر و تشکر از نیروهای پلیس است که نشان از کارآمدی این نیروها دارد.

این مسئول ادامه داد: در شش ماه گذشته 90 درصد از جرایم سایبری به وقوع پیوسته در استان کشف شده است.

وی عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی مشارکت خوبی با مردم، سازمان ها و قشر دانشگاهی دارد و از همه ظرفیت‌های موجود در سطح کشور برای برقراری امنیت بیشتر در سطح جامعه بهره‌مند می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه آستانه تحمل نیروهای پلیس باید بالا باشد، اظهار کرد: با توجه به اینکه نیروهای پلیس بیشترین ارتباط را با مردم جامعه دارند بنابر این باید از آستانه تحمل بالایی برخوردار باشند.

جانشین فرمانده ناجا استان قزوین افزود: بنابر این دوره‌های آموزشی متعددی برای آموزش برخورد صحیح با ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی برگزار شده است.

دارایی با اشاره به مجهز شدن پلیس به فناوری روز دنیا خاطرنشان کرد: امروز پلیس خود را به فناوری روز دنیا تجهیز کرده و به امکانات پیشرفته مجهز شده است.

وی با اشاره به تشکیل دفتر تحقیقات فناوری پلیس بیان کرد: پلیس با تشکیل دفتر تحقیقات فناوری موفق شد در جشنواره‌های خوارزمی مقام خوبی کسب کند.

این مسئول با اشاره به وضعیت پلیس فتا استان و تشریح عملکرد آن بیان کرد: در نیمه نخست سال جاری 90 درصد از جرایم سایبری به وقوع پیوسته در استان کشف شده که بیشتر این جرایم مربوط به برداشت غیرمجاز وجه از حساب‌های بانکی شهروندان است.

جانشین فرمانده ناجا استان قزوین با بیان اینکه مهمترین عامل در تلفات جاده‌ای عامل انسانی است، افزود: در این راستا پلیس با تخلفات حادثه‌ساز برخی از رانندگان برخورد جدی خواهد کرد تا این تلفات در استان کاهش یابد.
انتهای پیام/77010/ل30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها