امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58642
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سردار بهمن امیری‌مقدم در جلسه‌ پیش از ظهر امروز که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سردار بهمن امیری‌مقدم در جلسه‌ پیش از ظهر امروز که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دفتر امام جمعه مشهد با حضور فرماندهان نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: همچنین در 6 ماه نخست 19 نفر از اشرار مسلح نیز دستگیر شده‌اند.

این عضو شورای تامین استان عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب به نیروی انتظامی توجه ویژه‌ای دارند و می‌فرمایند آن‌هایی که برای خدمت و آسایش مردم تلاش ‌می‌کنند مجاهدان واقعی فی سبیل‌الله هستند که این نگاه برای ما بسیار با ارزش است.

وی با اشاره به این‌که در سال گذشته در تصادفات فوتی در کشور بیشترین کاهش را خراسان رضوی داشته افزود: پلیس آگاهی استان نیز در کشور رتبه برتر را داشته و همچنین در 6 ماه نخست سال‌جاری از 700 هزار تماس تلفنی که با ما برقرار شده 640 هزار تماس آن‌ عملیاتی شده است.

امیری‌مقدم احساس امنیت را در استان خراسان رضوی قابل توجه دانست و افزود: در سرقت مسلحانه نیز با کاهش 33 درصدی مواجه بودیم و همچنین در کشف سرقت نیز 25 درصد افزایش داشته‌ایم به طوری که در کشف خودروهای سرقتی نیز هشت درصد افزایش کشفیات داشته‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی استان با بیان این‌که در بحث بدحجابی و آلودگی صوتی برخورد خوبی شده است، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی برای مقابله با آن‌ها در نظر گرفته‌ایم و همچنین با خانم‌‌ها نیز قاضی زن برخورد می‌کند.

وی در پایان ادامه داد: طرح مدیریت کیفیت ناجا موسوم به «مکنا» برای استانداردسازی نیروهای انتظامی در کل کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/2202/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار