امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58644
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، فیروز بهلولی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه مدارس قرآنی فوق برنامه‌ای با تبریک سالروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، فیروز بهلولی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه مدارس قرآنی فوق برنامه‌ای با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و روز ازدواج اظهار داشت: مدارس قرآنی در راستای عملیاتی کردن فرمان مقام معظم رهبری راه اندازی شده است.

وی با تاکید بر اینکه مدارس قرآنی در تربیت دانش‌آموزان نقش مهمی را ایفا می‌کند، تصریح کرد: این مدارس در ترویج فرهنگی قرآنی نیز تاثیر بسزایی دارد.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان با بیان اینکه کتاب‌های آسمانی کتاب هدایت انسان هستند، افزود: قرآن کریم مهم‌ترین، کامل‌ترین و اصلی‌ترین دستورات را برای رسیدن به سعادت را دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه از میان همه کتاب‌های آسمانی فقط قرآن کریم تحریف نشده است، گفت: قرآن به وضوح همه مطالب را در اختیار مسلمانان قرار داده است.

بهلولی خاطرنشان کرد: قرآن کریم به عنوان کتاب روشنی است که انسان را به سمت روشنای هدایت می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه قرآن کریم برای سعادت انسان‌ها نازل شده است، اضافه کرد: قرآن به عنوان راهنمای زندگی همه مسلمانان است.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان ادامه داد: قرآن کریم برنامه‌ای مدون برای زندگی بشر است.

این مسئول با تاکید بر اینکه شگفتی‌های قرآن کریم شمارش ناپذیر است، اذعان داشت: با گذشت سال‌های بسیاری از نزول قرآن کریم آیه‌های این کتاب آسمانی همچنان نو و جدید است.

بهلولی عنوان کرد: دانشمندان جهان نیز به تازگی و شگفتی قرآن کریم صراحتا اعتراف کرده‌اند.

وی گفت: امید است با راه اندازی مدارس قرآنی روز به روز علاقه‌مندی دانش‌آموزان به سمت این مدارس افزایش یابد.
انتهای پیام/73008/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها