امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58647
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علیرضا قنبری ظهر امروز در جمع مدیران آموزشی با اشاره به تحصیل 24 هزار و 792 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علیرضا قنبری ظهر امروز در جمع مدیران آموزشی با اشاره به تحصیل 24 هزار و 792 دانش‌آموز در مدارس ابهر اظهار داشت: یک هزار و 241 دانش‌آموز مقطع کار و دانش در مدارس ابهر در حال تحصیل هستند.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی خاطرنشان کرد: همگان باید برای تحقق این مهم تلاش کنند و در این میان دانش‌آموزان باید با کسب علوم مختلف، در مسیر توسعه و تعالی نظام حرکت کنند.

مدیر آموزش و پرورش ابهر با اشاره به توطئه‌های دشمنان در زمینه زدودن اعتقادات پاک نوجوانان و جوانان نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن از هر فرصتی برای دستیابی به این هدف شوم خود بهره می‌گیرد که دانش‌آموزان باید با بصیرت کافی این توطئه‌ها را شناسایی کرده و با ارتقای سطح بصیرت دینی خود در راستای دفع این توطئه‌ها تلاش کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف شوم و پلید خود آغاز کرده‌اند، بیان داشت: با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با آگاهی و بصیرت همه همکاران و دانش‌آموزان، همه نقشه‌های شوم و پلید دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم پلید صهیونیستی خنثی می‌شود.

قنبری با تاکید بر لزوم تداوم روحیه استکبارستیزی از سوی قشر دانش‌آموز تصریح کرد: دانش‌آموزان با حماسه‌آفرینی در صحنه‌های انقلاب‌، نقش ویژه‌ای در توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته و دارند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ نرم یک توطئه تمام‌عیار بر علیه دانش‌آموزان و جوانان را آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از رسانه‌ها سعی در انحراف جوانان دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

مدیر آموزش و پرورش ابهر با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور خاطرنشان کرد: کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی ما دچار وحشت و نگرانی شده‌اند و درصدد جلوگیری از این موضوع هستند که به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای در راستای این نگرانی است.
انتهای پیام/73002/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار