امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58648
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدعلی امیری پیش از ظهر امروز در همایش آموزش و پرورش و پلیس که در باشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدعلی امیری پیش از ظهر امروز در همایش آموزش و پرورش و پلیس که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: برای بسترسازی فعالیت‌های فرهنگی نیروی‌انتظامی با آموزش و پرورش همکاری خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه نیروی‌انتظامی برای اجرای قوانین امنیتی هدف‌گذاری کرده است، افزود: فعالیت‌های فرهنگی ناجا از مدارس شروع شد.

امیری ضمن اعلام همکاری با نیروی‌انتظامی در اجرای برنامه‌های فرهنگی در استان گفت: اگر دانش‌آموزان ما در امنیت کامل تحصیل می‌کنند حاصل تلاش شبانه‌روزی نیروی‌انتظامی است.

وی به حوزه همکاری آموزش و پرورش با نیروی‌انتظامی اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کارگروه‌های مختلف فرهنگی با نیروی‌انتظامی مشارکت دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: مباحثی که در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مطرح است در قالب درس باید در مدارس اجرا شود.

وی در پایان سخنانش با تاکید براینکه حیات یک جامعه به پویایی نسل جوان آن کشور بستگی دارد، اذعان داشت: برای توسعه‌یافتگی کشور دانش‌آموزان باید پویا باشند.
انتهای پیام/86006/ل20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها