امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 26
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58651
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمدرضا حیدری ظهر امروز در جمع مسئولان با اشاره به تحصیل 10 هزار و 666 دانش‌آموز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمدرضا حیدری ظهر امروز در جمع مسئولان با اشاره به تحصیل 10 هزار و 666 دانش‌آموز مقطع ابتدایی در مدارس ابهر اضافه کرد: 2 هزار و 20 دانش‌آموز مقطع راهنمایی در 81 کلاس درس ابهر مشغول به تحصیل هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف شوم و پلید خود آغاز کرده‌اند، بیان داشت: با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با آگاهی و بصیرت همه همکاران و دانش‌آموزان، همه نقشه‌های شوم و پلید دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم پلید صهیونیستی خنثی می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر با تاکید بر لزوم تداوم روحیه استکبارستیزی از سوی قشر دانش‌آموز تصریح کرد: دانش‌آموزان با حماسه‌آفرینی در صحنه‌های انقلاب‌، نقش ویژه‌ای در توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته و دارند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ نرم یک توطئه تمام‌ عیار علیه دانش‌آموزان و جوانان را آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از رسانه‌ها سعی در انحراف جوانان دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

حیدری با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور خاطرنشان کرد: کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی ما دچار وحشت و نگرانی شده‌اند و درصدد جلوگیری از این موضوع هستند که به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای در این زمینه است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بیان داشت: اگر امروز می‌بینیم که در زمینه فناوری هسته‌ای در دنیا زبانزد هستیم، این مهم نتیجه توجه به علم و تفکر بسیجی و همت و تلاش مضاعف بوده است.

معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر با اشاره به جایگاه تعلیم و تربیت در دین مبین اسلام ابراز داشت: معلمی شغل مقدس و خطیری محسوب شده و معلمان نقش غیرقابل انکاری در توسعه کشور دارند.

وی افزود: دانش‌آموزان باید سخنان نیک و شایسته معلمان خود را سرلوحه زندگی قرار داده و با احترام نسبت به جایگاه معلم، با کسب علوم و دانش در مسیر توسعه نظام گام بردارند.
انتهای پیام/73002/ق30
 
برچسب ها:
آخرین اخبار