امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58653
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساوجبلاغ به نقل از روابط عمومی فرمانداری این شهرستان، ابوالقاسم پالیزگیر با اشاره به اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساوجبلاغ به نقل از روابط عمومی فرمانداری این شهرستان، ابوالقاسم پالیزگیر با اشاره به اینکه تنها در برخی استان‌های کشور نمونه‌هایی از این بیماری شناسایی شده است، گفت: برای جلوگیری از شیوع این بیماری اقدامات کنترلی مناسبی در بخش‌های مختلف شهرستان انجام شده و به همین منظور برنامه‌های آموزشی مناسبی برای اقشار مختلف به ویژه پزشکان و مربیان آموزش و پرورش برگزار شده است.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: در کل کشور 190 مورد بیماری وبا شناسایی شده که 154 نفر اتباع خارجی و 36 نفر هم ایرانی می‌باشند.

این مسئول افزود: از این پس با خودروهای حامل زباله شهرستان نظرآباد که از این شهرستان عبور می‌کنند و محل تخلیه زباله آنان منطقه حلقه دره است، توسط اداره محیط زیست ساوجبلاغ جلوگیری و اقدام قانونی خواهد شد.

وی در پایان پایش مرتب شبکه‌های آبرسانی شهرستان ساوجبلاغ، دقت نظر خانه‌های بهداشت در مواجه شدن با موارد مشکوک و نمونه‌گیری آن، آهک پاشی محیط‌های آلوده توسط شهرداری، تخلیه به موقع زباله، پخش بسته‌های آموزشی درباره بیماری وبا، کنترل استخرها در سطح مختلف شهرستان و عدم بازیافت زباله‌ها به صورت دستی را خواستار شد.

انتهای پیام/2302/ن/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها