امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58657
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۸
تعداد بازدید: 60
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آتش‌سوزی در یک انبار مواد شیمیایی، اظهار داشت: در ساعت 10:39 امروز حادثه آتش‌سوزی در یک انبار ...

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آتش‌سوزی در یک انبار مواد شیمیایی، اظهار داشت: در ساعت 10:39 امروز حادثه آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ شیمیایی واقع در کرج، شهرک دانش به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: بلافاصله 6 ایستگاه آتش نشانی به همراه گروه تخصصی مواد شیمیایی به محل حادثه اعزام شدند که همراه این گروه تعدادی از خودروهای پشتیبانی نیز به دلیل وسعت حادثه به محل اعزام شد.

ملکی خاطرنشان کرد: ‌کارخانه مواد شیمیایی به وسعت 2 هزار متر مربع بود که در بخشی از محوطه این کارخانه انباری احداث شده بود که مقدار زیادی مواد شوینده به صورت ناایمن نگهداری می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران یادآور شد: این انبار به دلیل نشت الکل از یکی از مخازن و جوشکاری که در مجاورت در حال انجام بود، دچار آتش‌سوزی شد و ارتفاع شعله‌های این آتش‌سوزی به 10 متر رسید.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله از سرایت آتش به داخل کارخانه جلوگیری کرده و عملیات در ساعت 13:30 بدون مصدوم به اتمام رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها