امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58658
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۸
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سعید منتظر‌المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سعید منتظر‌المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از شیرخوارگاه آمنه و ملاقات با کودکان این شیرخوارگاه به لزوم وجود مددکار اجتماعی در نیروی انتظامی گفت: در حال حاضر در تمامی مراکز استان‌ها و کلانتری‌های سطح یک کشور مددکار اجتماعی حاضر است تا معضلات اجتماعی به صورت اجتماعی حل و فصل شود.

وی اقدام اولیه ناجا را پیشگیری از وقوع جرم عنوان کرد و تأکید کرد: دستور کار پلیس هوشمند پیشگیری است به همین منظور مددکاران اجتماعی ما به عنوان مشاورانی که هم تحصیلات آکادمیک دارند هم آموزش‌های انتظامی دیده‌اند آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

معاون اجتماعی ناجا به ساخت سریالی با نام سوداگر با موضوع مددکار اجتماعی اشاره کرد و گفت: این موضوع آنقدر برای ما اهمیت دارد که ساخت سریالی برای آن را در دستور کار قرار داده‌ایم. این سریال مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند و عوامل پشت دوربین آن مشخص شده است و تنها انتخاب بازیگران آن باقی مانده است.

وی همچنین بر لزوم ارائه مشاوره مددکاران در مراکز گشت ارشاد تأکید کرد و یادآور شد: برخلاف برخی‌ها در بوق و کرنا می‌کنند دستگیری‌های ما در حوزه گشت ارشاد بسیار کم و محدود است و تنها افرادی دستگیر می‌شوند که بر عمل خود پافشاری می‌کنند.

وی ادامه داد: 92 درصد این افراد نیز در همان ساعات ابتدایی و با تماشای چند فیلم و گوش دادن به مشاوره مددکاران ما متنبه شده و دیگر مرتکب این عمل خلاف نمی‌شوند.

منتظر‌المهدی در پایان تعاملات نیروی انتظامی با شیرخوارگاه آمنه را مطلوب توصیف کرد و وعده داد تا مدیرکل آموزش‌های همگانی ناجا را برای برگزاری کلاس‌های آموزشی در شیرخوارگاه مأمور کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها