امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58660
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۸
تعداد بازدید: 171
به خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امسال برای اولین بار نیروی انتظامی برنامه بازدید از شیرخوارگاه آمنه را در دستور کار ...

به خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امسال برای اولین بار نیروی انتظامی برنامه بازدید از شیرخوارگاه آمنه را در دستور کار فرماندهان خود قرار داد و به این منظور سردار سعید منتظر‌المهدی معاون اجتماعی ناجا به همراه جمعی از فرماندهان به شیرخوارگاه آمنه رفتند تا با کودکان این شیرخوارگاه ملاقات کند.

در ابتدای این ملاقات موقر سرپرست شیرخوارگاه به ارائه گزارشی از عملکرد شیرخوارگاه، دستاورد‌ها و کمبودهای آن پرداخت و معاون اجتماعی ناجا نیز در آن دسته از مواردی که در توان نیروی انتظامی بود دستور پیگیری صادر کرد.

درست آن زمان که سرپرست شیرخوارگاه در مورد پرداخت هزینه بیمارستان برای ویزیت کودکان سخن می‌گفت این منتظر‌المهدی بود که به فرماندهان خود دستور داد تا پیشنهاد خبرنگار فارس مبنی بر ویزیت رایگان کودکان این شیرخوارگاه در بیمارستان ولیعصر ناجا پیگیری شود.

منتظر‌المهدی تلاش و کوشش پرسنل شیرخوارگاه را مجاهدت در راه خدا دانست و تأکید کرد: خداوند خود قدر شما فداکاران را پرداخت خواهد کرد و زمانی می‌رسد که می‌بینید تک تک مشکلاتتان به امر خداوند حل خواهد شد.

حمایت‌های معنوی از پرسنل شیرخوارگاه و همینطور کودکان آن از جمله مواردی بود که بنا به گفته سرپرست شیرخوارگاه از چندین کمک مالی برای آنها دلگرم‌کننده‌تر خواهد بود.

موقر که شیرخوارگاه تحت سرپرستی‌اش در همسایگی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی قرار دارد در مورد حمایت‌های ناجا گفت: سردار احمدی‌مقدم به واقع حق همسایگی را ادا کرده و هر زمان که ما مشکلی داشتیم درصدد رفع آن برآمده است و با حمایت‌های خود به ما دلگرمی داده است.

اما برای کودکانی که هر از چندگاهی افرادی را ملاقات می‌کنند بسیار جای شادمانی داشت که مردی را در قامت پلیس مشاهده کنند که برای ملاقات آنها آمده است.

زمانی که فرماندهان ناجا برای ملاقات با کودکان وارد اتاق آنها می‌شدند اشک شوق در چشمان این کودکان حلقه می‌زد به خصوص زمانی که ماشین اسباب‌بازی پلیس رابه عنوان هدیه در دستان خود می‌دیدند که آن را از یک مأمور انتظامی دریافت کرده‌اند.

آنها برای مهمانان خود سرود خواندند، دست زدند، اشک ریختند و در پایان هم هفته ناجا را به آنها تبریک گفتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها