امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58669
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در دیدار با «عباس زکی» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در دیدار با «عباس زکی» نماینده ویژه «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و عضو کمیته مرکزی جنبش «فتح» تأکید کرد که با وجود تحولاتی که سوریه شاهد آن بوده است، روش و رویکرد مردم سوریه در قبال برادران فلسطینی خود که در سوریه حضور دارند، تغییر نکرده و نخواهد کرد.

وی افزود: شور و شوق سوری‌ها برای مقابله با حملات تروریستی که هم سوری‌ها و هم فلسطینی‌ها را مورد هدف قرار داده افزایش پیدا کرده است.

بشار اسد گفت: حمله وحشیانه‌ای که سوریه با آن روبرو شده از عزم و اصول قومیتی این کشور نکاسته و مرکزیت مسئله فلسطین و پایبندی به حقوق تاریخی و مشروع مردم فلسطین همچنان در اولویت سوریه باقی خواهد ماند.

از سوی دیگر زکی تأکید کرد که حمله به سوریه حمله به همه امت عربی است زیرا آنچه در جریان تضعیف توانایی‌های ارتش و مردم سوریه روی می‌دهد در راستای طرحی گسترده‌ تر برای تقسیم کشورهای منطقه و تضعیف آنها در برابر منافع اسرائیل است.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار