امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58684
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۴
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در مورد جذب اسپانسر 15 میلیاردی گفت: خوشبختانه بعد از مدتی که چند اسپانسر با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در مورد جذب اسپانسر 15 میلیاردی گفت: خوشبختانه بعد از مدتی که چند اسپانسر با مبالغی کم جلو آمدند شرکت خودروی ارس مبلغ خوبی را پیشنهاد داد و با آنها قرارداد بستیم. امیدوارم با حمایتی که از این اسپانسر صورت می‌گیرد فضایی بهتر در مسئله اسپانسر ایجاد شود.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد پس از جذب اسپانسر رنگ و رویش بهتر شده و فشارش حالت طبیعی دارد، عنوان کرد: آنقدر رنگ و رویمان پریده بود که با این مسئله تازه به حالت عادی برگشتیم و فشارمان حالت طبیعی دارد به هر حال خلأهایی وجود داشت که با جذب این اسپانسر پر شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه‌ آیا کارلوس کی‌روش را ممنوع‌المصاحبه کرده است، اظهار داشت: ما کی‌روش را ممنوع المصاحبه نکرده‌ایم و او در زمان مناسب هر وقت خودش لازم بداند صحبت می‌کند.

وی در پاسخ به این سؤال که داریوش مصطفوی اعلام کرده فدراسیون 270 کارمند دارد و این خیلی زیاد است، گفت: ما کارمندهایمان در بخش‌های مختلف مثل کمیته‌ها سازمان لیگ و غیره عضویت دارند و این رقمی که اعلام کردید نیستند. ما تقریباً نصف این رقم کارمند داریم.

کفاشیان در مورد اینکه مصطفوی گفته 80درصد این کارمندان اضافه هستند، تصریح کرد: ما در بخشی از قسمت‌ها کمبود نیرو نیز داریم. در بخش سازمان لیگ برخی کمیته‌ها کمپ و هتل و نیرو نیز کم داریم.

رئیس فدراسیون در مورد اینکه مصطفوی گفته فیفا 48 نفر کارمند دارد، اظهار داشت: فیفا بخش اجرایی نیست بلکه سیاست‌گذاری می‌کند اما در جلسات خود فیفا 600 عضو حضور پیدا می‌کنند که از کمیته‌ها و کشورهای مختلف هستند آنها هرچند کارمند فیفا نیستند اما هزینه کلید و هتلشان را فیفا می‌پردازد یا به طور مثال ناظرهایی را به کشورهای مختلف اعزام می‌کنند. کارمندان فدراسیون اکثراً افرادی هستند که قبل از من هم حضور داشتند. همین امروز مسئول تشریفات فدراسیون اعلام می‌کرد من یک نفر هستم اما بلیت اعزام 5 تا 6 هزار نفر را در سال باید تهیه کنم و کارهای سفر آنها را درست کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می‌شود فدراسیون بدهی 28 میلیاردی دارد، عنوان کرد:‌فکر نمی‌کنم شاید 28 میلیارد ریال باشد اما 28میلیارد تومان نیست.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، در مورد اینکه فدراسیون چه واکنشی در قبال تغییر نام خلیج فارس به دریای عمان در سایت فدراسیون دارد عنوان کرد: در مواردی که برخی کشورها نام خلیج فارس را در مسابقات خود تغییر می‌دهند فیفا پاسخش این است که این موضوع ربطی به آنها ندارد و وظیفه‌اش این نیست که این موضوع را رسیدگی کند. اما ما به این مسئله اعتراض کردیم و خواستار بررسی آن شدیم که برخی از کشورها از نام تقلبی استفاده نکنند. در این موضوع هم تغییر نام در سایت بوده است، اگر این مسئله منعکس شود از آنها می‌خواهیم که این موضوع را درست کنند چرا که مرجعی باید باشد و اجازه ندهد که یک نام درست تغییر پیدا کند. به طور مثال این فردی که در کنار ما حضور دارد و اسم خاص خودش را دارد نمی‌توانیم روی او نام دیگری بگذاریم.

کفاشیان در مورد بحث تبانی که این روزها در فوتبال ایران داغ شده است، خاطرنشان کرد: این موضوع داغ نشده بلکه آن را داغ کرده‌اند. ما سالی چندین هزار داوری داریم و اگر یک مورد اشتباهی صورت بگیرد نباید اینقدر بزرگ شود. در همه جا شاید مشکلاتی وجود داشته باشد ما در هر مسابقه تیم‌های مختلفی را اعزام می‌کنیم که همه آنها مثل داوران و ناظران جدای از هم اعزام می‌شوند. از جاهای دیگری نیز نظارت روی سلامت کارها وجود دارد.

وی در مورد اینکه برای حل این مشکل چه راهکاری دارد یادآور شد: ما سال قبل اقدامات قویی در این مورد انجام دادیم و خیلی‌ها را از فوتبال کنار گذاشتیم و به برخی تذکرات جدی دادیم که اگر باز هم به این کارهای خود ادامه دهند به طور کامل از جامعه فوتبال کنار خواهند رفت.

کفاشیان در مورد اینکه آیا ممکن است محسن قهرمانی نیز دچار محرومیت مادام‌العمر شود، اظهار داشت: قطعاً همینطور است اگر چیزی ثابت شود اجازه نخواهیم داد که کسی به کارش ادامه دهد. اکنون نیز که چنین مواردی به وجود آمده تا عکسش ثابت نشود اجازه ادامه کار داده نمی‌شود. این موضوع در مورد خود من هم صادق است، هرکس اگر تخلفی کرده باشد باید با آن برخورد کنند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها