امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58705
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم معارفه خود در این سمت که عصر امروز با حضور وزیر دفاع برگزار شد، اظهار داشت: در قانون اساسی، 9 اصل به نیروهای مسلح پرداخته و بر تقویت و خودکفایی این نیروها تاکید کرده است.

وی با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری اظهار داشت: با توجه به پیام آقا و رویکرد جدید دولت تدبیر و امید که نرمش قهرمانانه را در پیش گرفته، یکی از مولفه‌های اصلی برای دیپلماسی ما، تحکیم و تقویت پشتوانه و اقتدار دفاعی است که می‌تواند دیپلماسی ما را موفق‌تر کند.  زیرا بدون اقتدار دفاعی، دیپلماسی نمی‌تواند به جلو حرکت کند.

طلایی‌نیک اظهار داشت: حضرت آقا طی چند بند دستور دادند که پیگیری لوایح در دولت و مجلس، انطباق نظرات مجلس با قوانین نیروهای مسلح، دفاع حقوقی از نیروهای مسلح در مجلس و انطباق آیین‌نامه و دستورالعمل‌‌های نیروهای مسلح با قوانین و مقررات کشور به عهده وزارت دفاع است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع‌ تاکید کرد: دفاع از حقوق نیروهای مسلح و وزارت دفاع در محاکم داخلی و خارجی از جمله وظایف این معاونت است.

طلایی‌نیک در پایان خاطرنشان کرد: اولویت اصلی ما اولویت‌دادن به مصالحه، قبل از طرح دعاوی در محاکم قضایی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها