امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58747
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه طی دو روز گذشته پیشروی‌های مهمی را در جبهه‌های مختلف نبرد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه طی دو روز گذشته پیشروی‌های مهمی را در جبهه‌های مختلف نبرد در «ریف دمشق» و منطقه «القلمون» و در شهر «درعا» محقق کردند.

در جریان عملیات ارتش سوریه در این مناطق آنها چندین دستگاه‌ خودرو حمل و نقل عناصر مسلح را منهدم کرده و بیش از ده‌ها نفر از آنان را نیز به هلاکت رساندند.

این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه پیشروی چشمگیری هم در منطقه «برزة البلد» داشتند و موفق شدند، کنترل نقاط مسکونی جدیدی را به دست گیرند و تعداد زیادی از تک‌تیراندازان افراد مسلح را به هلاکت برسانند.

همچنین ارتش سوریه در جبهه «جوبر» نیز پیشروی‌هایی را محقق کرد و پدافند هوایی این ارتش چندین تجمع خودروهای مجهز به تیربارهای سنگین عناصر مسلح را با افراد موجود در آنها هدف قرار داد و منهدم کرد.

از سوی دیگر نیز گزارش شده، دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز خودروهای حامل مهمات نظامی برای عناصر مسلح را که از «عرسال» در «لبنان» به طرف سوریه در حرکت بودند، شناسایی و مصادره کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها