امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58774
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «ان‌بی‌سی»، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه انجام رأی‌گیری در مورد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «ان‌بی‌سی»، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه انجام رأی‌گیری در مورد بودجه در کنگره را خواستار شد و گفت در حال حاضر آرای کافی برای تصویب این بودجه وجود دارد.

اظهارات روز دوشنبه اوباما پاسخی بود به اظهارات «جان بینر» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که گفته است بودجه دولت از حمایت کافی برخوردار نیست. اوباما در صحبت‌های امروز خود از بینر خواسته است هرچه سریعتر بودجه‌ای «بی‌نقص» را به رأی بگذارد.

اوباما که در مرکز هماهنگی ملی آژانس مدیریت اظطراری فدرال صحبت می‌کرد، گفت: تصور می‌‌کنم رأی کافی وجود دارد... رأی‌گیری را برگزار کنید. همین حالا رأی‌گیری کنید. بگذارید ببینیم چه می‌شود.

وی افزود: اگر جمهوری‌خواهان و بینر می‌گویند رأی کافی وجود ندارد، خوب باید این حرفشان را ثابت کنند. بگذارید لایحه وارد صحن شود تا ببینیم چه می‌شود. فقط رأی‌گیری کنید.

بینر روز یکشنبه گفته بود لایحه بودجه‌ای که بتواند موجب آغاز به کار دولت شود و در عین حال در آن تنها تغییرات اندکی در طرح خدمات درمانی اوباما اعمال شده باشد، رأی کافی را ندارد.

دولت آمریکا یک هفته قبل در پی اختلاف جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها بر سر بودجه طرح خدمات درمانی مورد حمایت اوباما و به تبع آن ناتوانی در تصویب لایحه بودجه فدرال در کنگره، تعطیل شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار