امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58793
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۵
تعداد بازدید: 63
محمدهادی حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اعلام اینکه امروز آلاینده ذرات معلق زیر 2.5 مکیرون در هوای کلانشهر تهران برابر 113 PPM بود، ...

محمدهادی حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اعلام اینکه امروز آلاینده ذرات معلق زیر 2.5 مکیرون در هوای کلانشهر تهران برابر 113 PPM بود، گفت: در ساعات بعدازظهر میزان ذرات معلق زیر 2.5 میکرون به 120PPM رسید.

مدیرکل اداره محیط زیست استان تهران با بیان اینکه وجود چنین شرایطی با کاهش شعاع دید همراه است، اظهار داشت: هم‌اکنون وضعیت هوای تهران از شرایط اضطرار فاصله دارد چرا که در شرایط اضطرار میزان ذرات معلق موجود در هوا به 200PPM می‌رسد.

حیدرزاده با تأکید براینکه هم‌اکنون هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد، توصیه کرد که شهروندان تهرانی در ساعات اولیه صبح از ورزش صبحگاهی پرهیز کنند و همچنین افرادی که مبتلا به ناراحتی قلبی هستند حتی‌الامکان از تردد در سطح شهر خودداری کنند.

وی بیان داشت: از ساعت ابتدای صبح فردا (8 صبح) شاهد کاهش بار ذرات معلق زیر 2.5 میکرون در هوای کلانشهر تهران خواهیم بود و همچنین در ساعت 11 صبح وضعیت هوای تهران مجدداً بررسی و اعلام می‌شود.

مدیرکل اداره محیط زیست استان تهران درباره تعطیلی ادارات و مدارس به دلیل افزایش ذرات معلق زیر 2.5 میکرون اظهار داشت: با توجه به اینکه در شرایط اضطرار قرار نگرفته‌ایم، تا تعطیلی نیز فاصله داریم و پیش‌بینی ما این است که به شرایط اضطرار نمی‌رسیم.

حیدرزاده با بیان اینکه سایر آلاینده‌های هوا در شرایط سالم قرار دارند، یادآور شد: منشأ بروز گرد و غبار در کلانشهر تهران گرد و غبار محلی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها