امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58801
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۰
تعداد بازدید: 70
محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات کمیسیون اصل 90 خانه ملت در راستای مبارز با پرداخت یا دریافت رشوه در فوتبال اظهار داشت: بحث مقابله رشوه و سالم‌سازی فضاهای ورزشی فقط به رشته فوتبال محدود نشده و شامل تمامی رشته‌های ورزشی می‌شود.

وی درباره برخی ادعاهای مطرح شده در خصوص پرداخت رشوه در رشته هندبال نیز گفت: کمیسیون اصل 90 مجلس بحث رشوه در تمامی رشته‌های ورزشی را دنبال خواهد کرد که در این راستا به این رشته ورزشی هم خواهیم پرداخت.

پورمختار همچنین درخصوص ادعاهای دیگری درباره پرداخت رشوه در رشته جودو که مدت‌ها از طرح آن می‌گذرد، تصریح کرد: کمیسیون اصول نود مباحث این رشته ورزشی را دنبال خواهد کرد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد که این کمیسیون پیگیر موارد مرتبط با رشوه در فوتبال و تمامی رشته‌های ورزشی است.

 پورمختار تاکید کرد که هر آنچه مصداق فساد در رشته‌های ورزشی باشد از جمله دلالی، شرط‌بندی، فرار مالیاتی، تخلف در مدارس ورزشی و نقل و انتقال بازیکنان را پیگیری خواهیم کرد.
 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها