امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58823
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 62
فرید براتی سده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در ماه‌های آتی فازهای بعدی طرح کارزار رسانه‌ای مبارزه با مصرف شیشه در مناطق مختلف ...

فرید براتی سده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در ماه‌های آتی فازهای بعدی طرح کارزار رسانه‌ای مبارزه با مصرف شیشه در مناطق مختلف تهران برگزار خواهد شد، اظهار داشت: ‌این طرح با همکاری شهرداری برگزار می‌شود.

وی در ادامه به آخرین وضعیت مراکز متادون درمانی اشاره کرد و گفت:‌ در این زمینه هم وزارت بهداشت و هم سازمان بهزیستی کشور مجوزهای لازم را برای راه‌اندازی مراکز متادون درمانی انجام می‌دهند.

براتی سده خاطرنشان کرد: هم‌اکنون بیش از هزار و 200 مرکز متادون درمانی توسط بهزیستی راه‌اندازی شده است و این در حالی است که بیش از 2 هزار مرکز نیز از سوی وزارت بهداشت راه‌‌اندازی شده است.

مدیرکل پیشگیری و اعتیاد بهزیستی تأکید کرد:‌ با بررسی‌های انجام شده و گزارشات رسیده خوشبختانه مشکلی برای شربت متادون در مراکز درمانی وجود ندارد و این شربت به طور منظم در مراکز متادون درمانی توزیع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مباحثی که سازمان بهزیستی به شدت پیگیر آن است بحث پوشش بیمه‌‌ای هزینه‌‌های درمان معتادان بی‌بضاعت و نیازمند است که در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آتی بیمه درمان معتادان بهبودیافته عملیاتی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها