امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58856
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار رستم قاسمی مشاور ارشد وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار رستم قاسمی مشاور ارشد وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جمع کارکنان قرارگاه سازندگی حضرت نوح(ع) نیروی دریایی سپاه، نقش این نیرو را در تحقق استراتژی کلان بازدارندگی نظام بسیار موثر و قابل ستایش توصیف کرد و در تحلیل مهمترین رویدادهای سیاسی داخلی و خارجی گفت: اصول انقلاب اسلامی به هیچ وجه قابل معامله و مذاکره نیست.

قاسمی با اشاره به رفتار متناقض غربی‌ها در خصوص مسئله هسته‌ای اظهار داشت: مسئله هسته‌ای ایران دستاویزی برای اعمال دشمنی‌ها و تحریمها بر علیه ملت ایران است، چرا که برخی از کشورها انرژی هسته‌ای را به منظور اهداف جنگ طلبانه خود در اختیار دارند اما هیچگاه مورد اعتراض و سوال قرار نگرفته‌اند.

وی تحریم‌های غرب و نظام سلطه بر علیه ملت ایران را نوعی انتقام‌گیری استکبار از انقلاب اسلامی قلمداد و تصریح کرد: تحریم‌های دارویی علیه کشور که مستقیماً با جان هزاران بیمار سروکار دارد جنایتی آگاهانه از سوی غرب بر علیه ملت ایران اسلامی است و این اقدام خصمانه سندی محکم بر اثبات واهی بودن ادعاهای حقوق بشری استبکار جهانی است.

قاسمی با اشاره به مقاومت و ایستادگی مردم در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی عراق بر علیه ملت ایران که با پشتیبانی و حمایت همه جانبه غرب همراه بود، به همگان ثابت کرد که نظام سلطه همواره درپی نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که تاکنون نیز به حمدالله به هیچ یک از اهداف خود دست نیافته است.

مشاور ارشد وزیر دفاع در پایان با بیان اینکه ملت ایران اسلامی در طول سالیان متوالی از جبهه استکبار صدمات فراوانی دیده و به این ملت جفای بسیار زیادی شده است، ادامه داد: کسانیکه ادعای تعامل سازنده با انقلاب اسلامی را دارند، باید صداقت خود را در عمل به نمایش بگذارند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها