امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58857
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسن ابوترابی فرد در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی امروز مجلس با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسن ابوترابی فرد در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی امروز مجلس با تبریک فرا رسیدن ماه ذی‌الحجه گفت: امیدوارم با استفاده شایسته از این ماه مسیر عزت و اقتدار امت اسلام هموار شود و مسلمانان در پرتو انوار فروزان و امامت به بالاترین حیات معنوی دست یابد و در پناه قرآن و پیامبر اعظم و قبله واحد شاهد عالی‌ترین سطح از وحدت و همبستگی و انسجام در میان امت اسلام باشیم.

وی افزود: حج تمتع بستر مناسبی برای تحکیم صفوف امت اسلام و رویارویی با جریان تفرقه برانگیز و تکفیری است که امروز پیوند، وحدت و انسجام اسلامی را با مدیریت نظام سلطه هدف قرار دادند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امیدوارم امت اسلام و به ویژه برادران و خواهران مسلمان ایران که در مناسک حج حضور دارند با الهام از قرآن و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب از تمام وضعیت خود برای تحکیم پیوند امت اسلام بهره‌ گیرند و راه را برای تفرقه افکنان مسدود کنند.

ابوترابی ادامه داد: امید است امت اسلام در پرتو این وحدت و انسجام ستودنی که همه آموزه‌های دینی ما را با آن فرا می‌خواند دشمن واقعی را شناخته و جبهه خود را در برابر استکبار و نظام سلطه مستحکم و منسجم کنند.

رئیس جلسه امروز مجلس اظهار داشت: گمان نمی‌کنم هوشمندان و نخبگان امت اسلام در این حقیقت تردید داشته باشند که امروز مدیریت تفرقه آفرینی و اختلاف در بین امت اسلام در دست استکبار به سرکردگی آمریکا است.شناخت دشمن و تحکیم صفوف و رویارویی با زیاده خواهی و دسیسه‌ها و توطئه‌های آن قطعا یکی از عوامل مهم وحدت و انسجام ما است.

وی افزود: امیدوارم حج تمتع امسال مسیر حرکت عزتمندی امت اسلام را هموار کند و راه را برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن در سراسر جهان اسلام خنثی کند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها