امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58861
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 74
حسین دشتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فریدن ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: در بحث مبارزه با مواد مخدر در طول سال جاری با اجرای بیش ...

حسین دشتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فریدن ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: در بحث مبارزه با مواد مخدر در طول سال جاری با اجرای بیش از 30 طرح و عملیات پاکسازی 59 کیلو و 389 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.
 
وی ادامه داد: با انهدام شبکه‌های توزیع مواد مخدر در سطح این شهرستان، اعضای فعال تهیه و توزیع موادمخدر دستگیر و ضمن تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

دشتی افزود: در بحث مبارزه با قاچاق در طول یکسال گذشته نیز 7 هزار و 100 قطعه سکه تقلبی، 16 هزار سیگار خارجی، یک‌هزار و 800 قلم انواع کالای قاچاق و هفت قلم انواع اشیای عتیقه کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن تصریح کرد: همچنین در ارتباط با کنترل سرقت، طی عملیات‌های‌ مختلف پاکسازی با شناسایی و انهدام باندهای فعال سارقان در سطح شهرستان، رشد 38 درصدی کشفیات را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌ایم.

دشتی با اشاره به عملکرد یگان‌های انتظامی خود در طول شش ماه دوم سال 91 و شش ماه نخست سال 92 اضافه کرد: تسریع در صدور گواهینامه برای همشهریان در سال جاری به میزان 7 هزار و 200 جلد، تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت به میزان 6 هزار و 900 دستگاه، تصادفات بازدید شده در داخل شهرستان 123 فقره و تصادفات بازدید شده در خارج از شهر 252 فقره بوده است.
 
وی ادامه داد: همچنین در زمینه انجام همه مراحل اعزام مشمولان به خدمت مقدس سربازی، معافیت افراد زیر‌پوشش بهزیستی، معلولان، کمیته امداد، فوت برادر حین خدمت و سه برادری در طول یکسال بیش از 800 فقره پرونده تشکیل و منجر به صدور کارت معافیت شده است.

این مسئول گفت: همچنین بیش از یک‌هزار و 200 فقره کارت قدیمی با کارت هوشمند جدید تعویض شده و در اختیار همشهریان قرار گرفته است.
انتهای پیام/2301/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها