امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58873
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درهای حرم مطهر امامین جوادین(ع) که به همت هنرمندان اصفهانی و با پشتیبانی و مشارکت مالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درهای حرم مطهر امامین جوادین(ع) که به همت هنرمندان اصفهانی و با پشتیبانی و مشارکت مالی هموطنان زنجانی ساخته شده است همزمان با عید قربان در کاظمین رونمایی می‌شود.

بابایی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت: این درها که مسیر حرکتشان به سمت کاظمین را از هفته پیش آغاز کرده‌اند تاکنون از شهرهای مختلف استان زنجان چون ابهر، خرم دره، طارم، زنجان، ماهنشان عبور کرده و در حال حاضر میهمان مردم ایجرود است و پس از آن به سمت قیدار خواهد رفت.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم متدین این شهرها از این درها گفت: این درها که کار ساختشان از سال گذشته در اصفهان با تأمین مالی مردم استان زنجان شروع شده پنجشنبه این هفته عازم مهران خواهد شد.

بابایی افزود: در طراحی این درها فرازهایی از زیارت جامعه و جوشن کبیر و الفاظی چون باب الحوائج حک شده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه این درها پس از خروج از زنجان بدون توقف به مهران رفته و عازم کاظمین خواهد شد، گفت: درهای مذکور توسط تیم‌هایی از زنجان و اصفهان همراهی شده و ان شاالله همزمان با دهه ولایت در باب القبله حرم مطهر امامین جوادین‌(ع) نصب و در عید قربان رونمایی می‌شود.

تفاهم نامه تأمین هزینه ساخت این درها با مبلغ 250 میلیون تومان سال 90 امضا شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار