امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58890
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۷
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، «حمدین صباحی» رئیس جریان «الشعبی» مصر تأکید کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، «حمدین صباحی» رئیس جریان «الشعبی» مصر تأکید کرد که ترکیه از رژیمی حمایت می‌کند که مردم مصر آن را سرنگون کرده‌اند و به این ترتیب در برابر خواست و اراده ملت مصر ایستادگی می‌کند.

وی همچنین ضمن محکوم کردن نقش قطر در حمایت از اخوان المسلمین گفت: نقش قطر لایق و برازنده یک کشور عربی که ما به ملت آن احترام می‌گذاریم نیست، ما درک می‌کنیم که حکومت قطر از رژیم اخوان در مصر حمایت می‌کند اما این مسئله از سوی مردم مصر مورد استقبال قرار نمی‌گیرد زیرا دوحه از یک رژیم حمایت می‌کند نه از ملت مصر و مردم این کشور اعتقاد دارند که کشوری کوچک مانند قطر می‌خواهد با استفاده از پول نفوذ بیشتری پیدا کند و نقشی بزرگتر از خودش را بازی کند.

وی همچنین افزود: دوحه باید به اشتباه خود در قبال مردم مصر اعتراف کند و از آنان عذرخواهی کند و به انقلاب این ملت احترام بگذارد زیرا این خواسته مردم مصر است.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها