امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58907
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای سخنان ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای سخنان بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است اخیرا موضع‌گیری‌هایی از سوی یکی از سران رژیم صهیونیستی صورت گرفته است که بار دیگر عناد و دشمنی صهیونیسم سیاسی با ارزش‌های توحیدی و دستورات شریعت حضرت موسی را نمایان کرده است، فریاد جنگ‌طلبی و غوغای ناجوانمردانه استکباری که از حنجره این عنصر شناخته شده بیان گردیده، تنها نشان‌دهنده شدت ناخشنودی استکبار و صهیونیسم از ملت آزاده ایران است.

این بیانیه می‌افزاید: گروهی از جهان استکباری با تحریم‌های غیر انسانی و گروه دیگر با ادعاهای غیر مستند و خلاف واقع، نگرانی خود را از پیشرفت قهرمانانه ملت موحد ایران بیان می‌کنند.

سیامک مره‌صدق در بخش پایان این بیانیه تأکید کرده است: ما ایرانیان یهودی همگام و هم‌صدا با تمامی آزادگان جهان، انزجار خود را از ادعاهای پوچ و نژادپرستانه این فرد جنایتکار اعلام می‌نماییم و بار دیگر بر همراهی و همگامی تمامی پیروان ادیان الهی در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با هرگونه ظلم و ستم را به استحضار جهانیان می‌رسانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار