امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58925
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، معصومه آباد در یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که با حضور 28 عضو برگزار شد اظهار داشت: پیوند مبارک حضرت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، معصومه آباد در یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که با حضور 28 عضو برگزار شد اظهار داشت: پیوند مبارک حضرت امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا را تبریک عرض نموده و برای همه جوانان و خانواده‌های ایرانی آرزوی موفقیت دارم.

وی با اشاره به اینکه در آستانه سالروز جهانی کودک هستیم گفت: بنده به عنوان نماینده شهر تهران ، تولد 2070 نوزاد در شهر تهران روز جهانی کودک را به همه بچه‌های شهر تهران در سراسر کشور تبریک می‌گویم.

آباد با تاکید بر اینکه متاسفانه برخی از خلاء‌های قانونی باعث می‌شود که نتوانیم به کودکان خود توجه بیشتری کنیم گفت: علیرغم اقدامات انجام شده در شهر تهران و حتی ایجاد شهر دوستدار کودک اما متاسفانه همچنان برخوردهای خوبی با کودکان نمی‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر با اقدامات انجام شده از سوی شهرداری تهران به فاصله 200 متر از هر منزل وسایل بازی برای کودکان فراهم شده است که البته این اقدام باید ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: علیرغم اینکه لایحه حمایت کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست در مجلس به تصویب رسیده است اما اصلاحیه‌ای در این بند از لایحه وجود دارد که قابل تأمل است.

وی گفت: چطور می‌شود پدر و مادری که فرزندی را به فرزند خواندگی قبول می‌کنند در آینده موضوع ازدواج فرزند با پدر یا مادر مطرح شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: براساس آمار در هر 4 دقیقه یک طلاق ثبت می‌شود که امیدواریم قانونگذاران و سیاستمداران به این موضوع توجه کنند و تدابیر لازم را برای کاهش طلاق و تشویق جوان به ازدواج انجام دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها