امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58927
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسماعیل دوستی عضو شورای اسلامی شهر تهران در یازدهمین جلسه این شورا با اشاره به بند 14 ماده 55 گفت: در این بند از قانون ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسماعیل دوستی عضو شورای اسلامی شهر تهران در یازدهمین جلسه این شورا با اشاره به بند 14 ماده 55 گفت: در این بند از قانون به شهرداری تهران تأکید شده است که تدابیر لازم را برای حفظ شهر در خصوص خطرات مختلف از جمله سیل، حریق و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی و کوچه‌ها انجام دهد.

وی تصریح کرد: متاسفانه اتفاقی که در هفته‌های اخیر در منطقه خیابان ایران زمین افتاده است موجب ناراحتی و گلایه اعضای شورای شهر تهران شده است که امیدواریم اعضای شورای شهر تهران تدابیر لازم را برای این موضوع انجام دهد.

وی تأکید کرد: متاسفانه ساکنین اطراف خیابان ایران زمین و پروژه‌‌ای که گودبرداری شده است از امنیت خوبی برخوردار نیستند که باید راهکارهای لازم در این زمینه اتخاذ شود.

به گزارش فارس در ادامه جلسه عباس جدیدی عضو شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: به زودی گزارش گودبرداری غیر اصولی آماده و در صحن علنی شورا ارائه خواهد شد.

وی تأکید کرد: بعد از اتفاق خیابان ایران زمین اکثریت اعضای شورا از این منطقه بازدید کردند و این در حالی است که شخص قالیباف شهردار تهران نیز به دلیل حساسیت موضوع بارها و بارها از این پروژه بازدید کردند.

جلیلی خاطرنشان کرد: چون شورا نمی‌تواند مجازاتی را اعمال کند از شخص دادستان به عنوان مدعی‌العموم می‌خواهیم از طریق قضایی این موضوع را پیگیری کند.

به گزارش فارس در ادامه یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران احمد دنیا مالی عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت: اعضای کمیسیون عمران امروز بازدیدی را از خیابان ایران زمین و گودبرداری غیراصولی خواهند داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها