امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58936
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 63
فرشید بهشتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از سال‌ها پیش به اداره برق بدهی دارد و متاسفانه ...

فرشید بهشتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از سال‌ها پیش به اداره برق بدهی دارد و متاسفانه امروز چوب این بدهی‌های معوقه را مدیریت جدید و مجموعه فعلی شبکه می‌خورند.

وی با اشاره به میزان این بدهی‌ افزود: بدهی 270 میلیون تومانی این شبکه باعث شده از ابتدای صبح امروز، برق شبکه برق قطع شود و مجموعه از کار بیفتد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر با بیان اینکه پیش از این با اداره برق وارد مذاکره شده و خواستار همکاری بیشتری در زمینه این مشکل شده‌ بودیم تصریح کرد: متاسفانه رئیس اداره برق شهرستان هیچ همکاری با ما نداشته و نسبت به قطعی برق شبکه بهداشت و درمان اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: در راستای تامین اعتبار برای پرداخت بدهی معوقه به اداره برق، مذاکراتی را نیز با مسئولان استانی انجام داده اما تاکنون اقدام قابل توجهی در این خصوص صورت نگرفته است و ما نیز از درآمدهای جاری در حال پرداخت این بدهی‌ها هستیم.

بهشتی با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مستقیم با حوزه سلامت شهروندان در ارتباط است و قطعی برق این شبکه به مثابه از کار افتادن مجموعه خدمت رسانی به مردم می‌شود گفت: با توجه به اینکه این شبکه با مشکلات مالی فراوانی در بخش تامین دارو، پرداخت حقوق پزشکان و درآمدهای جاری دیگری روبه‌رو است صحیح نیست که اداره برق چنین تصمیمی را در راستای حل مشکل بدهی خود اتخاذ کند.

وی در پایان از مسئولان استانی درخواست کرد این موضوع را هر چه سریع‌تر پیگیری کنند.
انتهای پیام/72001/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها