امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58944
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه القدس العربی، شاهزاده طلال بن عبدالعزیز گفت: سخنان اخیر هیو شیلتون رئیس اسبق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه القدس العربی، شاهزاده طلال بن عبدالعزیز گفت: سخنان اخیر هیو شیلتون رئیس اسبق ستاد مشترک آمریکا مبنی بر اینکه دولت باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا برای برهم زدن ثبات رژیم‌های کشورهای عربی از جمله مصر و بحرین تلاش می‌کند، تاکیدی بر توطئه آمریکا علیه مصر و بحرین است.

وی در مطلب خود در یکی از پایگاه‌های اجتماعی نوشت: گفته‌های منتشر شده از این ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا در رسانه‌ها سه معنا و مفهوم دارد نخست اینکه به سادگی واقعیت تئوری توطئه را که نسل‌های گذشته و معاصر از آن سخن گفته‌اند، ثابت می‌کند؛ هرچند که برخی برای انکار آن تلاش کرده‌اند.

شاهزاده طلال بن عبدالعزیز افزود: دومین معنا و مفهوم سخنان این است که برخی در کمین کشورهای عربی بدون استثنا هستند.

وی درباره سومین معنا و مفهوم سخنان شیلتون گفت: ضعف و گسستگی دولت‌های عربی به دیگران دستاویزی برای توطئه و طمع ورزی می‌دهد و تا زمانی که به وضعیت خود بدون تغییر ادامه دهیم و به نیازهای ضروری که زمان آن فرارسیده است، بی توجه باشیم کشف این توطئه‌ها یکی پس از دیگری برایمان سودی نخواهد داشت.

این شاهزاده در پایان نوشت: اصطلاح هرج و مرج هدفمندی که کاندولیزا رایس وزیر خارجه اسبق آمریکا اختراع کرد چیزی جز بخش کوچکی از توطئه‌ای چند جانبه نیست.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها