امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58962
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 55
صدیقه شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

صدیقه شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان هاشمی رفسنجانی در مورد تعلل در انتخاب استانداران، اظهار داشت: آقای هاشمی از ابتدای تشکیل دولت یازدهم، نظارت مستقیم داشته است و نظراتشان قطعا اعمال می‌شود.
 
وی افزود: آقای روحانی با شعار فراجناحی پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گذاشت و توقع این بود که فراجناحی نیز عمل کند، اما تغییر و تحول‌هایی که در حال صورت گرفتن است با شعار رئیس‌جمهور مغایرت دارد.
 
این فعال سیاسی تصریح کرد: دولت آقای روحانی شبیه کارگزاران 2 شده است؛ انتظار مردم این بود که رئیس‌جمهور و وزیر کشور برای تغییرات و انتخاب استانداران اختیار داشته باشند.
 
وی با تأکید بر اینکه اعمال نظر آقای هاشمی به نفع دولت و مردم نیست، گفت: آقای هاشمی بهتر است در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام نظرشان را بگوید و آن را به رأی بگذارد.
 
شاکری اضافه کرد: آقای هاشمی می‌تواند تجربیات خود را به دولت یازدهم منتقل کند اما اینکه اصرار بر اعمال نظرات خود داشته باشد، حتی به نفع خودشان هم نیست.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها