امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 58985
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان «واس»، «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در دیدار با «عدلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان «واس»، «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در دیدار با «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر که به ریاض سفر کرده است تأکید کرد که عربستان در مقابل کسانی که خواستار خدشه وارد کردن به امور داخلی مصر هستند ایستادگی خواهد کرد.

وی افزود که ملت و حکومت عربستان از  برادران مصری شان در برابر تروریسم و فتنه حمایت خواهند کرد.

از سوی دیگر نیز منصور نیز مراتب قدردانی ملت و حکومت مصر را نسبت به مواضع عربستان در قبال تحولات مصر و حمایت اقتصادی از مردم این کشور به پادشاه عربستان ابلاغ کرد.

منصور که به همراه «نبیل فهمی» وزیر خارجه مصر و هیئتی از مشاورانش به عربستان سفر کرده با «سلمان بن عبدالعزیز» ولیعهد عربستان نیز دیدار کرد که در این دیدار روابط دوجانبه در زمینه های مختلف و شرایط مصری‌ها در عربستان مورد بررسی قرار گرفت.

«احمد مسلمانی» مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور مصر تأکید کرد که منصور و هیئت همراهش فردا عازم اردن خواهند شد و با «عبدالله دوم» پادشاه اردن دیدار خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها