امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59003
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 59
اصغر امیرنیا مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره احتمال تغییر و تحولات مدیران در مرکز هنرهای تجسمی و ...

اصغر امیرنیا مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره احتمال تغییر و تحولات مدیران در مرکز هنرهای تجسمی و موزه هنرهای معاصر تهران توضیح داد: ما این امکان و اختیار را به مدیریت جدید معاون هنری وزارت ارشاد دادیم که همکاران موردنظر خود را در مدیریت جدید انتخاب کند همان طور که هر دولتی این اختیار را دارد تا هماهنگ با مدیرانی که این توانایی را دارند، کار کند، بنابراین این فرصت و اختیار برای آقای مرادخانی وجود دارد که اگر بخواهند مدیران را تغییر دهند، جا به جا کنند و یا آن که با همین مدیران همکاری کنند.

امیرنیا درباره احتمال تغییر یا جا به جایی مدیریت‌های مرکز تجسمی و موزه هنرهای معاصر گفت: قاعده کار آقای مرادخانی این است که جابه جایی صورت گیرد و ما هم این آمادگی را داریم تا در هر جای دیگری که توان خدمت داشته باشیم،‌ خدمت کنیم.

مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی درباره استعفای مدیر موزه هنرهای معاصر که گفته شده از سوی آقای مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد پذیرفته نشده است توضیح داد: به هر حال آقای آقایی بنا به دلایل و مشکلات کاری که گاهی پیش می‌آید، سعی داشت که این فرصت را در اختیار دیگران قرار دهد و نظرات خود را درباره مشکلات بیان کرد و آقای مرادخانی هم گفته بودند که شما نیروی بسیار خوبی هستید و انشاالله در جای دیگری از شما استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: این موضوع معمول است و همان طور که ما به جای دیگران آمدیم،‌ اکنون هم افراد دیگری می‌توانند به جای ما قرار بگیرند و هر کس با توجه به توانایی‌هایی که وجود دارد خدمت کند و به نظر من این تغییر و تحولات و جا به جایی‌ها به گردش بهتر امور و پویایی فعالیت‌ها کمک می‌کند.

امیرنیا تصریح کرد: جا به جایی مدیران مرکز تجسمی و موزه معاصر شاید قطعی باشد و زمانی که آقای مرادخانی به این تشخیص برسند،‌ تغییرات و یا جا به جایی مدیران بر اساس توانمندی‌هایشان انجام می‌شود.

مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد درباره برگزاری برنامه‌های تجسمی تا زمانی که تغییر و تحول مدیران به نتیجه قطعی برسد گفت: اجرای برنامه‌های مرکز هنرهای تجسمی به قوت خود باقی است و انجام می‌شود از  جمله جشنواره هنرهای تجسمی فجر و دوسالانه تصویرگری که برنامه‌ریزی‌های آن در حال انجام است و در زمان مشخص خود برگزار خواهد شد. برخی برنامه‌ها نیز به دلیل کمبود اعتبارات دچار مشکل شده که با تأمین این اعتبارات قابلیت اجرا پیدا خواهد کرد.

به گزارش فارس، بیش از یک ماه از حضور علی مرادخانی به عنوان معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گذرد و تاکنون هیچ خبری مبنی بر ماندگاری مدیران، تغییر  و یا جا به جایی آن‌ها اعلام نشده است ولی شواهد حاکی از آن است که جا به جایی مدیران در معاونت هنری سرانجام صورت خواهد گرفت و همه مدیران نیز در انتظار به پایان رسیدن بررسی‌های لازم برای یافتن مدیران جدید از سوی معاون هنری وزارت ارشاد هستند اما از آن سو به نظر می‌رسد که معاون هنری وزارت ارشاد چندان عجله‌ای برای این تغییر و تحولات ندارد و ترجیح می‌دهد با فراغ بال به تحقیقات و بررسی‌های لازم در این زمینه ادامه دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها