امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59010
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز ششم ذی الحجه یادآور مراسم «برائت از مشرکین» زائران ایرانی خانه خدا و کشتار حجاج مظلوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز ششم ذی الحجه یادآور مراسم «برائت از مشرکین» زائران ایرانی خانه خدا و کشتار حجاج مظلوم ایرانی در مکه به دست حکام آل سعود است. گرچه این جنایت در ظاهر برای سرکوب مراسم برائت از مشرکین اتفاق افتاد، اما در حقیقت بر اساس دستور آمریکا و در جهت مقابله با «صدور انقلاب اسلامی» رقم خورد.

با این حال، این رویداد موجب بسط انقلاب اسلامی شد و خود زمینه‌ای فراهم کرد تا مظلومیت انقلاب اسلامی و سخن حقش بیش از پیش در برابر چشم مسلمین جهان قرار گیرد و در حقیقت نقطه عطفی در صدور انقلاب اسلامی بود. بازکاوی این واقعه تاریخی که به دلایل مختلف، کمتر بدان پرداخته شده است، یکی از الزامات تاریخی در شناخت مرزهای درنودیده شده توسط دریای انقلاب اسلامی است. در همین راستا «پذیرایی با گلوله» تلاشی برای مقابله با فراموشی «جمعه خونین مکه» است.

این کتاب برای جوانان و نوجوانان به قلم اقدس ارطایفه نوشته شده است و روایت داستانی  از حج خونین سال1366 است که با قلمی شیوا و قالبی زیبا، این واقعه را به تصویر کشیده شده است.

کتاب «پذیرایی با گلوله» در شمارگان 2500 نسخه و 172 صفحه و با قیمت 4هزار تومان منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار